Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TIP service agency‚ s. r. o.

Čištění automobilů

  
       
 
    Pro zajištěních těchto služeb společnost disponuje špičkovou profesionální technikou zn.:
                                  
   Za pomoci těchto přístrojů můžeme nabídnout velmi efektivní  čištění interiérů vozidel, včetně skleněných ploch, palubních desek, zádveří a pantů a  dále i čištění vnějších částí automobilů včetně litých kol, motorového prostoru a plastových dílů. Parní čističe nejen že bez použití chemikálií uvolňují nečistoty z čištěného povrchu, ale tyto plochy  pára o teplotě až 180 st.C  také desinfikuje. Extraktor s vlastním ohřevem vody a velmi vysokým sacím výkonem, dokáže do  hloubky a velmi účinně vyčistit i silně znečištěné sedačky, čalounění a koberce všech vozidel – osobních, autobusů a kamionů.    
           
Vozidlo jsme na přání zákazníka schopni vyčistit jak v našich prostorách, tak přímo u klienta např. v sídle firmy, na zahradě domu apod. V případě potřeby  vozidlo nebo zákazníka přívezeme a po vyčištění vozidla i odvezeme. 

        Pro soukromé osoby, firmy se služebními vozidly ale i pro společnosti zabývající se hromadnou přepravou nabízíme :  

 Čištění interiérů suchou cestou

-  odstranění hrubých nečistot, vysátí všech prostor velmi výkonnými vysa vači zn. Kärcher, otření  prachu.   

Čištění vozidel mokrou cestou

-  tepování sedaček, čalounění dveří, stropů a koberců v rozsahu dle přání zákazníka

-  čištění plastových ploch parním čističem, který zároveň čištěné plochy horkou párou desinfikuje

-  čištění zádveří a pantů  parním čističem, jehož pára se dostane naprosto do všech ošetřovaných   částí

-  čištění skleněných ploch horkou párou bez použití chemikálií  

Čištění kožených sedaček    

Základem je zbavení nečistot pomocí jemného kartáčku. Následuje vtírání impregnačních látek s vitamínem A a po zaschnutí vytření kožených ploch do konečné úpravy.  

Mytí a ošetření litých kol    

Po ručním očištění od hrubé nečistoty, je použito horké páry a následně čistícího přípravku, který uvolní zapečený prach z brzdového obložení. Tento přípravek je pak opět odstraněn horkou párou s větším množstvím horké vody. Horká pára s vodou se také dostane i do nepřístupných míst včetně brzdného mechanismu, který bez použití chemikálií odmastí a vyčistí. V závěru je kolo vytřeno do sucha.  

Čištění a ošetření pneu   

K odstranění hrubých nečistot je použita voda s větším množstvím čisticího prostředku. Následně je povrch pneu ošetřen přípravkem zpomalujícím stárnutí a zlepšujícím vzhled pryže.     

Čištění a konzervování karoserie a vnějších plastů

Tuto službu provádíme dle dohody na k tomu určených místech. Vedle použití vysokotlaké techniky s kartáči s přírodních materiálů,  používáme šetrný parní čistič , který bez použití chemikálií čistí a odmašťuje i plastové plochy. Následuje konzervování laku kvalitním přípravkem na jeho ochranu a následné  rozleštění po  povrchu karoserie .    

 

                                 

TOPlist