Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TIP service agency‚ s. r. o.

O nás

Na úvod k firmě
 
     Společnost s původním sídlem v Praze vznikla v roce 1999 . Její činnost byla zaměřena především do oblasti spojené s  vedením mzdového účetnictví a personalistiky, pronájmem a správou nemovitostí. Koncem roku 2009, kdy v souvislosti se změnou v osobách jejich společníků došlo k jejímu přemístění do Svč. kraje, se rozhodla rozšířit své podnikatelské aktivity i na poskytování služeb spojených s ochranou majetku, práv a oprávněných zájmů fyzických i právnických osob. Firma se v tomto svém záměru opírá o odborné znalosti a dlouholeté praktické zkušeností svých zástupců a spolupracovníků, kteří garantují profesionální přístup, vycházející z jejich teoretických znalostí i praktických zkušeností souvisejících s činností policie, soudů, orgánů státní správy a samosprávy , advokátních kanceláří i jednotlivých podnikatelských subjektů. Vedle nabídky možnosti připojení klientů na pult centrální ochrany a individuálních služeb zaměřených na ochranu majetku a osob, se jedná zejména činnost soukromých vyšetřovatelů (detektivů) a poradenskou. Zde samostatně, nebo ve spolupráci s renomovanou advokátní a notářskou kanceláří nabízíme služby, umožňující řešit specifické situace do nichž se občané i podnikatelské subjekty mohou dostat v běžném životě,  nebo přímo již v souvislosti s ochranou  svých práv a oprávněných zájmů aj.
     Kromě nabídky těchto specifických služeb pokračuje společnost v dlouholeté činnosti spojené se zajišťováním účetnictví a personalistiky. Znovu se také vrací k poskytování služeb spojených se správou budov a zejména pak úklidem. K těmto činnostem společnost   využívá výhradně profesionální zařízení zn. Kärcher a Santoemma. Jedná se zejména o zcela profesionální přístroje jako jsou parní čističe, vysavače a extraktory s vlastním ohřevem vody, určené k účinnému čištění interiérů automobilů, zařízení v domácnostech, obkladů, sanitárního zařízení, podlahových krytin včetně koberců, čalouněného nábytku, oken , nebo venkovních prostor. V této oblasti společnost disponuje v případě potřeby dostatečným potencionálem k zajištění úklidů i v administrativních objektech, nákupních střediscích a průmyslových prostorách.
     Ve své činnosti klade společnost důraz nejen na používanou technologii , znalosti a dovednosti svých zástupců a spolupracovníků, ale zejména také na profesionální přístup,  v rámci kterého garantujeme vysokou úroveň poskytovaných služeb při zachování soukromí našich klientů.    Společnost je ve své činnosti pojištěna na škody způsobené do výše 5 mil. Kč.
TOPlist